Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Музично-поетична вистава «Порвали Парус. Висоцький»

25.01.2022

Музично-поетична вистава «ПОРВАЛИ ПАРУС.ВИСОЦЬКИЙ»
 
Найбільш очікувана вистава року !!! Прем'єра унікальною концертної програми 2022 !!! Живий звук!
 
До дня народження Володимира Висоцького, 25 січня на сцені ТКЦ театрально-концертного центру в 19-00 Харків'яни побачать дивовижну історію, музично-поетична вистава «ПОРВАТИ ПАРУС. ВИСОЦЬКИЙ». Кожна пісня Висоцького - це маленький спектакль. Висоцький-поет ні на хвилину не переставав бути Висоцьким-актором, тому спектакль несе в собі особливий жанр, зберігає особливий дух і стиль-яскравий, вибуховий, емоційний.
 
Спектакль присвячений великому поетові, акторові і генію, чиї вірші і пісні донині стосуються наших сердець. Кожен знайде в ньому себе, щось своє ... зігрівшись від жару вічно летючої комети - Володимира Семеновича Висоцького. Описувати подібні речі, як і талант самого поета, зайве ... потрібно самому зануритися в цей художній океан життя і творчості великого барда і маргінала. Вистава побудована на прозі, віршах, піснях виключно живого виконання і непростої лінії долі «іноходця» 20-го століття. Спеціальна, унікальна програма вистави. 
 
Гастрольний тур 2022 містами України почнеться з 21 січня. Харків'яни побачать спектакль 25 січня. Встигніть купити квитки! З нетерпінням чекаємо з Вами зустрічі наш дорогий і улюблений Харків!
 
У виставі беруть участь чудові актори театру і кіно: Максим Голосков, Тетяна Волкова, Олександр Хомич, Рита Яшанова, Дмитро Жданов ...