Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Чорний кабінет

Мета проєкту «Чорний кабінет»: захист та безпека глядачів відповідно до правил протипожежної безпеки; маскування всіх приладів, кабелів, конструкцій; захист екранів від сторонніх засвічень та інше. Розробка спеціальної конструкції лаштунків з чорного оксамиту. За допомогою конструкції великий сценічний простір розділяється на окремі зони і закриває допоміжні технічні прилади від ока глядача.


На виконання п.4-1 постанови КМУ від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» на веб-сайті prozorro.gov.ua було розміщено оголошення про проведення відкритих торгів щодо Послуги з шиття одягу сцени «Чорного кабінету».

Мета чорного кабінету в Комунальному закладі «Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр»  – це спеціальна сценічна конструкція тканинних лаштунків з чорного оксамиту або чорної тканини, що дозволяє розбити великий  виставковий простір на окремі функціональні зони. Відповідно до вимог протипожежної, техногенно-екологічної  безпеки та запобіганню надзвичайних ситуацій, одяг сцени чорного кабінету, повинен бути оброблений спеціальним просоченням виключаючи потенційне загоряння закладу.

З чорного оксамиту буде шитті - куліси, падугу, задник, що загороджує задню стіну сцени. В силу своєї особливої ​​поверхні він не відображає, а поглинає світло, і тому служить відмінним фоном, на якому добре видно і оформлення, і дійові особи.

У практиці чорного кабінету буде вирішено два завдання: захист від будь-якого зовнішнього освітлення і маскування всіх приладів, кабелів та іншої інфраструктури, що потрапляють в поле зору глядача та для маскування допоміжних конструкцій, кабелів, а також для захисту LED-екранів проекційних екранів та від засвічення.

На реалізацію цього проєкту було виділено бюджетних асигнувань на загальну суму 587185,00 грн, з них: обласного бюджету – 411030,00 грн; спеціального фонду КЗ «ООМТКЦ» - 176155,00 грн.