Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Історія

З чого все починалося

begin

 

ТКЦ сьогодні

tooday

 

Обласний театрально-концертний Центр створений 5 березня 2013 року.

За роки роботи Центр набув іміджу сучасного культурного простору, відкритого для найсміливіших театральних ідей.

Смілива, експресивна політика Центру збирає на його сцені найбільш яскравих представників сучасного мистецтва.

На сьогоднішній день театрально-концертний Центр є одним із найкращих площадок міста Харкова, і головне що центр надає допомогу та  підтримку незалежним недержавних театрам.

Експериментальні проекти початківців режисерів, акторів і драматургів, міжнародні фестивалі, концерти та презентації зробили Центр  місцем, де формуються нові театральні ідеї, народжуються нові театральні імена. Багато проектів, що починалися в Центрі як експеримент, сьогодні стали невід'ємною частиною культурного дозвілля нашого міста.

Основна діяльність ТКЦ: організація театральних і концертних заходів. В Центрі проходять різні вистави, фольклорні фестивалі, тематичні конкурси, концерти та інші заходи мистецького характеру. У Центрі немає постійної трупи, це вільна сцена для театральних  творчих експериментів. Тут працюють майстри з різноманітних  незалежних харківських та українських театрів.

Ми прагнемо розвитку видовищних видів мистецтва задля формування та задоволення культурних потреб харків’ян і гостей міста.

Популяризація кращих зразків класичної та сучасної музики, творів образотворчого мистецтва, кінофільмів, відеофільмів; підготовка театральних постановок, театрально-концертних програм; збереження народних традицій і звичаїв, забезпечення розвитку творчого потенціалу та культурного простору області; участь у розширенні культурних зв’язків із зарубіжними країнами; підвищення культурної обізнаності мешканців міста та області – такими є наші пріоритети.

Задля забезпечення доступності мистецтва громаді, ми сприяємо активізації діяльності місцевих осередків національних творчих спілок України та громадських організацій, реалізуємо творчі проекти спільно із обласними закладами культури та мистецтв Харківської області.

Для розширення спектру сучасних  послуг Центр активно співпрацює із мас-медіа, спонсорами, меценатами, благодійними фондами, представниками соціально-відповідального бізнесу та волонтерськими організаціями.

Стратегія розвитку Центру передбачає створення і підтримку позитивного іміджу Центру у громаді, надання інноваційних послуг і культурних продуктів.

Будемо раді співпрацювати з Вами. Чекаємо Ваших пропозицій!