Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Дитячий простір

Проєкт «Дитячий простір»  розрахований на дітей і для дітей та покликаний за­провадити «моду на театр» серед підростаючого покоління. Це - унікальне в своєму роді починання, альтернативний варіант змістовного дитячого дозвілля.

Мета проєкту: створення на базі ТКЦ безкоштовного дитячого експери­ментального майданчика; залучення дітей до театрального життя громади; сприяння гармонійному і всебічному розвитку дітей;  соціалізація дітей та підлітків; профорієнтація (учасники шкільних театральних колективів та аматорських студій зможуть взяти участь у ка­стингах, що будуть проведені фахівцями та студентами).

Партнери проєкту: Харківський приват­ний позашкільний навчальний заклад Національний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського; аматорський Театр дітей «Тимур» ім. В. Сидіна.

Результатом реалізації проєкту стане: регулярний показ кращих дитячих вистав на сцені ТКЦ; організація і проведення майстер-класів з навчання дітей основам сценічної і театральної майстерності; щорічне проведення Дитячого театрального фестивалю «Theatre Fest»;  реалізація міні-проєкту «Шкільні гастролі» з виступом кращих учасників фестивалю у навчальних закладах.